Projektový manažer - elektro

Pracovní náplň:

  • Připravovat, řídit a kontrolovat projektovou dokumentaci k projektu
  • Řízení projektu - plánování, realizace, monitoring a reportingu, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření
  • Koordinovat postupy prací a navazujících činností v jednotlivých úkolech
  • Komunikace s úřady, příprava podkladů
  • Spolupráce s klienty a dalšími zúčastněnými stranami k zajištění optimálního průběhu projektů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • Aktivní řidič - řidičské oprávnění skupiny B
  • Samostatnost
  • Zodpovědnost
  • Organizační schopnosti

Výhodou je praxe v projektování a řízení projektů (znalost práce v Autocadu) a pokud umíte vytvořit jednopólové schéma připojení.

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení ve stabilní společnosti
  • Měsíční/kvartální/roční odměny
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost práce na HO
  • 25 dnů dovolené
  • Firemní auto
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Káva a obědy zajištěné firmou
  • Práce na HPP/ŽL

Pokud vás naše nabídka oslovila, zašlete životopis na e-mail: jeichlerova@ce.energy nebo nás kontaktujte na mob.: + 420 727 931 043