Obchodník JUNIOR

Do našeho týmu hledáme nové kolegy/kolegyně na pozice obchodník JUNIOR. Předpokladem pro tuto pozici je komunikativní vystupování, být aktivním řidičem a schopnost učit se novým věcem v oblasti technického zaměření.

Ve spolupráci s našimi obchodníky seniory budete hledat to nejlepší řešení pro naše klienty. Samozřejmostí je zaškolení na začátku, ale i v průběhu pracovního procesu a podpora celého týmu.

Pracovní náplň:

  • Komunikace se zákazníky
  • Vyhledávání nových klientů
  • Hledání řešení na základě potřeb klienta

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ maturita
  • Komunikativnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Znalost práce na PC
  • Samostatnost / Zodpovědnost

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v dynamicky rostoucí české firmě
  • Zaškolení
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Zajímavé finanční a bonusové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba s možností home office
  • Zajištění stravování
  • 25 dnů dovolené
  • Možnost profesního růstu

Pokud vás naše nabídka oslovila, zašlete životopis na e-mail: jeichlerova@ce.energy nebo nás kontaktujte na mob.: + 420 727 931 043